HISTORIA

Firma powstała w 1989 r w Poznaniu

Początkowo firma znajdowała się w wynajętych pomieszczeniach biurowych w centrum miasta. W 1994 przeniosła się do własnego zakładu znajdującego się w Komornikach.

Obecnie nasza siedziba to ponad 10 000 m². Ulokowani jesteśmy w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 2 i trasy nr 5.

OFERTA

Od początku stawialiśmy na branże maszyn budowlanych

Sprzedaż maszyn budowlanych na rynku polskim jaki i export do krajów UE, Iraku, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanów, Turcji , USA,

Naprawy remonty serwisy części zamienne - posiadamy liczne autoryzacje, wyszkolony personel oraz nowoczesne wyposażenie.  

W ofercie posiadamy znane marki

Od początku działalności związani jesteśmy z marką Honda Power oraz ze światowym liderem w produkcji maszyn do zagęszczania gruntu - firmą BOMAG. Również od wielu lat reprezentujemy marki takie jak:CASE, TEREX-ECOTEC, MERLO, GEHL, KUBOTA,  które oferujemy jako autoryzowany przedstawiciel.

Na terenie zachodniej Polski od 2017 jako autoryzowany dealer reprezentujemy koncern CASE w pełnym zakresie ofertowym: ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, równiarki, spycharki, skidladery, minikoparki.

Na przestrzeni lat bardzo dynamicznie rozwinął się dział dźwigów i żurawi. Obecnie jako wyłączny dystrybutor w Polsce prezentujemy koncern TEREX-DEMG i ĆKD.

Fachowy serwis maszyn różnego rodzaju

Nasi mechanicy zapewniają pomoc i szybką obsługę. Auta serwisowe obsługują, również maszyny pracujące w terenie.

Magazyn posiada szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Poprzez podnoszenie jakości i coraz większy zakres usług staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

30 lat działalności zobowiązuje

Dynamika rozwoju, fachowość, rzetelność oraz profesjonalizm naszej firmy został wielokrotnie doceniony przez szereg instytucji branżowych i finansowych.

Posiadamy wiele certyfikatów, wyróżnień i nagród potwierdzających przynależność naszej firmy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju.